question_answer close
close

O nás

Naším poslaním je dlhodobo, kvalitne a za rozumnú cenu poskytovať zákazníkom produkty a služby z odvetvia gastrotechniky a priemyselného prania. Každý krájač zeleniny, či konvektomat alebo priemyselnú práčku máme starostlivo odskúšanú. Každá výrobná značka a 30 rokov partnerstiev s dodávateľmi je našou overenou garanciou kvality.
Predajom sa naša práca a spolupráca nekončí, ale začína!
Budeme radi, ak s nami budete stabilne kráčať vpred a rásť ďalšie desiatky rokov!

Prehrať

30 rokov skúseností

Naša spoločnosť ponúka svoje služby na slovenskom trhu od roku 1992 ako dodávateľ profesionálnej kuchynskej techniky a všetkých doplnkov potrebných pre prevádzku profesionálnych gastronomických zariadení a zároveň ako servisná organizácia na poli spoločného stravovania so stabilným zázemím zákazníkov, o ktorých sa neustale staráme a pristupujeme k nim profesionálne bez ohľadu na veľkosť prevádzky. Od počiatku sme sa špecializovali v prevažnej miere na servis a montáž veľkokuchynských zariadení a doplnkov. S postupným vývojom na trhu sme rozšírili svoju ponuku o celkový predaj profesionálnej technológie pre veľké kuchynské prevádzky, ako aj pre profesionálne a priemyselné pranie.

Od roku 2000 máme v ponuke kompletnú škálu produktov a služieb, tak aby sme dokázali zákazníkov čo v najväčšej miere uspokojiť, a tým ich zbavili nadbytočných starostí pri svojom podnikaní.

Od roku 2020 sme pre vás pripravili nový SHOWROOM s aktívnym GastroLABom.

V roku 2022 otvárame aktívny CafèLAB pre kávu a bar a SOUS-VIDE centrum pre nízkoteplotné metódy varenia vo vode a v pare.

Nájdete v našej ponuke

Na trhu ponúkame niekoľko svetových, ale aj tradičné slovenské a české značky, FAGOR Professional, RATIONAL, SAMMIC, GASTRO - HAAL, ALTESE - ALBA, FIMAR, KRUPPS, YESOVENS, LG, HENDI, OZTI, La San Marco, Fiorenzato, Loveramics...
Obchodným sortimentom spoločnosti sú dodávky a montáž kompletných technologických liniek radu 600, 700, 700+, 900 a 1000+ na prípravu a výdaj jedál, varné zariadenia (šporáky, varné kotle, konvektomaty, grily, atď.) strojné zariadenia pre spracovanie potravín (roboty, mixéry, rezačky, škrabky, kutre a pod.) kávovary, výrobníky šľahačky, chladiace a mraziace zariadenia, nerezový nábytok (stoly, drezy, ohrievacie a výdajné pulty, atď.) doplnky (sklo, porcelán, hrnce, podnosy, príbory, nože, gastronádoby, atď.), hygiena ( čistiace prostriedky, chemická úprava vody, filtre…)

Odpovedáme na všetky vaše otázky!

Kvalitný výsledok je založený na kvalitnej práci. V našom tíme si dávame záležať na výbere našich kolegov. Hlavným atribútom je mať zmysel pre detail a kvalitu.

Ivana Melničáková

Váš obchodník v každom čase

Vladimír Lokšík

Dobrá rada šéfkuchára

Ostaňte s nami!

Sme aktívni aj online na sociálnych sieťach kde sa môžte dozvedieť ešte viac o našej každodennej práci.

Newsletter

Nepremeškajte zľavy, akcie, novinky, tipy... Priamo na váš mail