question_answer close
close
Práve prebieha re-kategorizácia produktov, prosím, primárne použite vyhľadávacie pole.

Kto sme?

Netvoríme kuchyne, tvoríme priestor inšpirovaný Vašimi snami.

O nás

Naša spoločnosť ponúka svoje služby na slovenskom trhu od roku 1992 ako dodávateľ profesionálnej kuchynskej techniky a všetkých doplnkov potrebných pre prevádzku profesionálnych gastronomických zariadení a zároveň ako servisná organizácia na poli spoločného stravovania so stabilným zázemím zákazníkov, o ktorých sa neustale staráme a pristupujeme k nim profesionálne bez ohľadu na veľkosť prevádzky.

 

Nie sme len e-shop. Sme entita profesionálov v segmente HoReCa a verejného stravovania s odbornými skúsenosťami presahujúcimi domáci trh s viac ako 30 ročnými skúsenosťami.


Počas svojej existencie sme už zariadili stovky profesionálnych kuchýňdesiatky priemyselných práčovní pre školské jedálne, centrá sociálnych služieb, nemocnice a iné verejné inštitúcie, hotely, kaviarne, pekárne... 

 

Máme vlastnú kamennú predajňu, vzorkovňu a aktívny GastroLAB, kde si VY, naši ctení zákazníci,  môžete naživo vyskúšať požadované zariadenia a okúsiť rýchlosť indukcie, multifunkčnosť konevktomatu, či váhu a obratnosť panvice. K dispozícii máme taktiež 1. aktívne profesionálne SOUS-VIDE Centrum na Slovensku, vlastné technické oddelenie a kvalifikovaný servisný tím, či vlastného odborného firemného šéfkuchára.

Naše novinky prezentujeme na webe a našich sieťach a v newslettri. 

História spoločnosti

1992

V roku 1992 sme na slovenský trh priniesli širokú škálu kuchynskej techniky a rôznych doplnkov pre prevádzku profesionálnych gastronomických zariadení. Spočiatku sme sa špecializovali prevažne na servis a montáž veľkokuchynských zariadení.

 

2000

S postupným vývojom na trhu sme rozšírili svoju ponuku o kompletný sortiment produktov a služieb potrebných pre zabezpečenie gastro prevádzok a priemyselných práčovní. Našim klientom sme sa rozhodli poskytovať „full servis“ a stať sa partnerom, ktorý zabezpečí chod prevádzky a umožní im venovať sa naplno ich podnikaniu.

 

2020

Otvorenie nového showroomu a GastroLabu v Žiline.

 

Súčasnosť

V súčasnosti ponúkame „full servis“ a spolupracujeme s renomovanými svetovými, ale aj tunajšími značkami. Sme dlhoročný generálny predajca značky FAGOR Professional na Slovensku, ale v našom portfóliu nájdete aj značky ako SAMMIC, PIRON, FINE DINE, PizzaGroup, Moretti Forni, Yesovens, Alba, Retigo, Hendi, Roller Gril, My Chef, FIMAR, SIRMAN a množstvo iných. Už takmer 30 rokov tvoríme priestor inšpirovaný Vašimi snami.

Ponuka služieb

Servis a montáž zariadení

Uvedomujeme si nevyhnutné fungovanie všetkých zariadení, preto zabezpečujeme servis do 24 hodín. Poskytujeme však aj služby údržby a revízie, ktoré sa starajú o dlhú životnosť strojov. Vieme Vám však poradiť aj v oblasti rozvoja podniku (analýza, audit, HACCP).

Predaj zariadení a doplnkového tovaru pre gastro. prevádzky

Z nášho katalógu produktov si určite vyberiete to, čo práve potrebujete, od jedného kusu podnosu až po kompletné zariadenie kuchyne, ktorú Vám navrhneme. K dispozícii sú naše katalógy, cenníky a prospekty, s presnými špecifikáciami, ktoré Vám pomôžu pri výbere.

Poradenský servis

Náš odobrný tím s dlhoročnými skúsenosťami v dodávkach gastronomických zariadení doporučia pre Vás najvhodnejšie riešenie s ohľadom na cenu a požadovaný výkon.

Projektová dokumentácia

Spolupracujeme s najlepším projekčnými firmami na Slovenku a ČR, ktoré sú schopné na základe Vašich potrieb a požiadaviek spracovať dispozičnú štúdiu novej alebo rekonštruovanej prevádzky.

Newsletter

Nepremeškajte zľavy, akcie, novinky, tipy... Priamo na váš mail