question_answer close
close

Čo ponúkame

Sme si vedomí zodpovednosti, ktorú nesieme voči spoločnosti, voči našim zákazníkom, hosťom a spokojným stravníkom..., preto Vám prinášame produkty a služby tej najvyššej kvality, ktoré v sebe skrývajú podmanivý štýl a inteligenciu. Tak sa jednoducho presvedčte sami...!

Servis a montáž zariadení

Hlavnou činnosťou sú záručné a pozáručné opravy nami dodaných, ale aj ostatných zariadení. Sme schopní uspokojiť zákazníka do 24 hodín od prevzatia objednávky.

Poradenský servis

Náš odborný tím s dlhoročnými skúsenosťami v dodávkach gastronomických zariadení doporučia pre Vás najvhodnejšie riešenie s ohľadom na cenu a požadovaný výkon.

Predaj tovaru pre gastro prevádzky

Z nášho katalógu produktov si určite vyberiete to, čo práve potrebujete, od jedného kusu podnosu až po kompletné zariadenie kuchyne, ktorú Vám navrhneme. K dispozícii sú naše katalógy, cenníky a prospekty, s presnými špecifikáciami, ktoré Vám pomôžu pri výbere.

Projektná činnosť

Spolupracujeme s najlepšími projekčnými firmami na Slovensku a ČR, ktoré sú schopné na základe Vašich potrieb a požiadaviek spracovať dispozičnú štúdiu novej alebo rekonštruovanej prevádzky.

Realizácia investičných akcií

Dôležitou činnosťou našej firmy sú dodávky kompletných gastro prevádzok. Tieto dodávky realizujeme nielen na základe nami spracovanej dokumentácie či štúdie, ale aj na základe dokumentácie, ktorú nám predloží investor.

Výber vhodného zariadenia

Podľa Vašej prevádzky a kapacity Vám poradíme vybrať najvhodnejšiu radu zariadení tak, aby plne vyhovovala Vašim požiadavkám.

Školenia a inštruktáže

Prostredníctvom našich profesionálnych kuchárov Vám zariadenia predvedieme a zaškolíme Váš personál.

Preventívne odborné prehliadky a údržba

Pre správny chod prevádzky a životnosť zariadení je nevyhnutná údržba a pravidelné prehliadky predpísané výrobcom, ako sú predovšetkým prehliadky elektrických a plynových spotrebičov, či revízie elektrických a plynových zariadení.

Newsletter

Nepremeškajte zľavy, akcie, novinky, tipy... Priamo na váš mail