Čo ponúkame? | profikuchyne.sk
question_answer close
close

Čo ponúkame?

VÝBER VHODNÉHO ZARIADENIA

Podľa Vašej prevádzky a kapacity Vám poradíme vybrať najvhodnejšiu radu zariadení tak, aby plne vyhovovala Vašim požiadavkám.

PREDAJ ZARIADENÍ A DOPLNKOVÉHO TOVARU PRE GASTRONOMICKÉ PREVÁDZKY

Z nášho katalógu produktov si určite vyberiete to, čo práve potrebujete, od jedného kusu podnosu až po kompletné zariadenie kuchyne, ktorú Vám navrhneme.

VYPRACOVANIE PROJEKTOVEJ DOKUMENTÁCIE

Vaše predstavy a nápady zhmotníme a vytvoríme Vám kompletný projekt pre siete, dispozíciu jednotlivých zariadení a celkový vizuál kuchyne.

REALIZÁCIA ZÁKAZIEK, DOVOZ A MONTÁŽ ZARIADENÍ

Dôležitou činnosťou sú dodávky kompletných gastronomických prevádzok, ktoré realizujeme nielen na základe nami spracovanej dokumentácie či štúdie, ale aj na základe vytvoreného projektu, ktorý nám predloží investor. Vítame spoluprácu so stavebnými firmami, ktoré v rámci svojej činnosti subdodávateľsky zariaďujú svoje stavby gastrotechnikou a doplnkami. Takisto spolupracujeme s rekonštrukčnými firmami pri prestavbe gastroprevádzky.

SERVIS A MONTÁŽ ZARIADENÍ

Kľúčovou službou je servis všetkých zariadení v kuchyni, vrátane servisu konvektomatov (kalibrácia, odvápňovanie, čistenie), umývačiek riadu, montáže dávkovacích zariadení, a ďalších, ktorý realizujeme do 24 hodín po zadaní požiadavky na servisnú opravu.

ŠKOLENIA A INŠTRUKTÁŽE

Prostredníctvom našich profesionálnych kuchárov Vám zariadenia predvedieme a zaškolíme Váš personál.

PREVENTÍVNE ODBORNÉ PREHLIADKY A ÚDRŽBA

Pre správny chod prevádzky a životnoť zariadení je nevyhnutná údržba a pravidelné prehliadky predpísané výrobcom, ako sú predovšetkým prehliadky elektrických a plynových spotrebičov, či revízie elektrických a plynových zariadení.

Banner

Newsletter

Nepremeškajte zľavy, akcie, novinky, tipy... Priamo na váš mail

Možnosti platby